O nás

Naše květinářství v centru Jindřichova Hradce se může pochlubit dlouholetou tradicí. Na stejné adrese působíme již od roku 1992. Zajišťujeme rozvoz květin v širším okruhu Jindřichova Hradceširokou škálu služeb spojených s květinami - nabízíme sortiment řezaných a hrnkových květin, zajišťujeme smuteční vazbu, svatební a příležitostní vazbu květin, donáškovou květinovou službu, objednávky květin a jejich doručení po celé ČR a většiny zemí včetně zámoří.

V rámci doplňkového prodeje nabízíme rovněž květináče, obaly, hnojiva, sušinu a řadu dalších výrobků. Objednávky nabízených služeb přijímáme osobně přímo v naší prodejně, telefonicky a mailem přes internet. Vaše požadavky se vždy snažíme splnit v požadované kvalitě a stanoveném čase, rádi pomůžeme i s případným výběrem příslušné květinové vazby.

Smuteční květinovou vazbu pak zdarma dovážíme na místo posledního rozloučení v Jindřichově Hradci a okolí. V nabídce smuteční květinové vazby se snažíme po dohovoru se zákazníkem připravit květiny pro poslední rozloučení tak, abychom v co největší míře přispěli k důstojnému rozloučení, snažíme se kromě klasické smuteční vazby nabídnout i nové trendy v květinové výzdobě.

Svatební a příležitostní vazbu vytváříme pole požadavků objednavatele, kromě vlastní databáze kytic nabízíme zhotovení kytice podle přineseného nebo zaslaného vzoru.

Údržba, úklid a květinová výzdoba hrobů - Poskytujeme úklid a údržbu hrobů pro pozůstalé, kteří se kvůli pracovní vytíženosti, velké vzdálenosti, nebo špatnému zdravotnímu stavu nemohou starat o místo posledního odpočinku svých blízkých.

nosek o nas.jpg
© 2017 Květiny Vladimír Nosek | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.